/ З виносом

Засклення балконів з виносом

+20 см
Збільшення
площі

Винос скління на балконі

Із зовнішнього боку балкона монтується додаткова металева конструкція, на яку надалі встановлюється скління. Виконання скління балкона з виносом надає можливість отримати додаткову вільну площу на балконі.

Для засклення з виносом ми використовуємо алюмінієві конструкції Altest або металопластиковий профіль. Вони мають відносно невелику вагу та ідеально підходять для таких рішень. Основна вигода використання даного методу - можливість монтажу широкого підвіконня без шкоди для корисної площі балкона. Стандартно прийняті розміри виносу складають 20-30 сантиметрів, але в індивідуальному порядку ці показники можуть бути збільшені.

Етапи засклення з виносом


1
Установка каркаса для виносу

В процесі монтажу до парапету кріпляться кронштейни з металу, на яких буде виконана фіксація всієї конструкції. Використовуються надійні матеріали, що гарантують довговічність конструкції.

2
Зовнішнє оздоблення балкона

Виконується зовнішнє оздоблення обраним замовником матеріалом. Проводяться необхідні підготовчі роботи до установки засклення з високоякісного алюмінієвого або металопластикового профілю.

3
Проводиться засклення

Виконуються роботи по установці засклення. Монтаж, зміцнення і регулювання конструкції проводиться в строгому дотриманні стандартів якості. На всі роботи дається гарантія 5 років.

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ СКЛОПАКЕТ В ПОДАРУНОК

0
0
днів
0
0
годин
0
0
хвилин
0
0
секунд


способи оплати
Оплата готівкою
Оплату можна здійснити
вдома або в офісі
ОПЛАТА НА РАХУНОК ФОП
Через касу будь-якого банку або Приват24
Розстрочка без переплат
Через Приват Банк (1.9%)
або Монобанк (1.6%)НАШІ РОБОТИ

gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Розрахуємо ваші вікна за 5 хвилин