/ Поради щодо вибору вікон

Як вибрати пластикові вікна?

Перед кожним з нас рано чи пізно стає питання – зробити ремонт і поміняти вікна в квартирі чи будинку.
І якщо з ремонтом більш-менш все зрозуміло, то по вікнах є маса питань. Дерев'яне або пластикове?
Однокамерний, двокамерний або п’ятикамерний пакет? Що таке енергоефективні вікна, і в чому їх особливості?
Яка повинна бути ширина профілю? Питань багато і знайти на них відповіді без допомоги фахівця дуже важко!

Пластикові вікна - тонкощі та нюанси

Ви чули коли-небудь вираз «викидати гроші на вітер»? А тепер уявіть, що саме це буде відбуватися з вашим бюджетом, якщо у вас вдома або в офісі не будуть встановлені сучасні енергозберігаючі склопакети, завдяки яким можна знизити комунальні витрати.

Хоч найбільш популярними є двокамерні склопакети, багато хто вибирає саме однокамерні склопакети з-за доступної ціни, незважаючи на те, що за рівнем збереження тепла вони значно поступаються представникам нового покоління.

Зверніться по допомогу до фахівців

Звичайно ж ви можете звернутися до співробітників нашої компанії, вони проконсультують вас з усіх питань і допоможуть вибрати надійну фурнітуру, теплий склопакет і якісний профіль.

Що важливо знати?

1

Вибираючи профіль

зупиніть свій вибір на профілі шириною 58-90 мм. Кількість камер буде залежати від монтажної ширини і параметрів теплозахисту. Як правило, для типової квартири досить профілю шириною 70 мм, профілі 80-90 використовуються в заміських будинках і для засклення вікон в північних регіонах.

2

Що стосується склопакета,

то обирайте однокамерний для неопалюваних і офісних приміщень, для квартир і заміських будинків замовте як мінімум двокамерні. Більш докладно про те, який склопакет підходить для засклення мансарди вам розкажуть наші консультанти.

3

Фурнітура -

складова вікна на якій не можна економити. Якщо фурнітура неякісна, то вона просто не витримає постійного навантаження, що в свою чергу призведе до додаткових витрат. Роздумуючи вибрати дешеву або якісну, але дорожчу фурнітуру - пам'ятайте: скупий платить двічі.

Ціна питання

Вартість засклення безпосередньо залежить від його якості. Чим дешевше вікно, тим воно менше вам прослужить. І це стосується не тільки естетичної складової у вигляді пожовклого профілю, це стосується і безпосередньої експлуатації. Ми допоможемо вам вибрати правильні вікна для вашого будинку або квартири. Просто зв'яжіться з нашими фахівцями і отримайте детальну консультацію з вашого питання.


ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ СКЛОПАКЕТ В ПОДАРУНОК

0
0
днів
0
0
годин
0
0
хвилин
0
0
секунд


способи оплати
Оплата готівкою
Оплату можна здійснити
вдома або в офісі
оплата картою
Кредитною або дебетовою картою
можна оплатити вдома або в офісі
Розстрочка без переплат
Оплата в розстрочку
переплата 0% до 1 рокуНАШІ РОБОТИ

gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Розрахуємо ваші вікна за 5 хвилин