/ Утеплення

Утеплення балконів та лоджій

Більше 15 років утеплюємо балкони та лоджії під ключ. Використовуємо тільки сучасні, екологічні та енергоефективні матеріали. Гарантуємо високу якість та найкращі ціни.


Утеплення балкона матеріалом «ПІНОПЛЕКС»

від 500 2Надійний і екологічний теплозахист балкона. «ПІНОПЛЕКС» не пропускає вологу і має низьку теплопровідність, а товщина плити складає всього 2-3 см. Це дозволяє зробити ефективне утеплення з мінімальною втратою корисного простору.


Утеплення балкона матеріалом «ПІНОФОЛ»

від 240 2«ПІНОФОЛ» збереже на балконі прохолоду в літню спеку і тепло в зимову холоднечу. Тепловідбивна алюмінієва фольга додає матеріалу чудові теплоізоляційні властивості при мінімальній товщині. А завдяки його гнучкості можна легко утеплити навіть важкодоступні куточки приміщення.

Утеплення лоджії матеріалом «ISOVER» (ІЗОВЕР)

від 750 2«ІЗОВЕР» є негорючим і екологічно безпечним матеріалом. Ефективно забезпечує не тільки теплозахист, а й додаткову звукоізоляцію приміщення. За рахунок пружності, він щільно прилягає до поверхні і компенсує нерівності стін.


Утеплення лоджії матеріалом «ПІНОПЛАСТ»

від 340 2Пінопласт є одним з найбільш економічних матеріалів для утеплення, при цьому володіє відмінними ізолюючими властивостями. Він дуже легкий і не створює додаткового навантаження на конструкції балкона. Відмінно витримує спеку, морози і перепади температур.
способи оплати
Оплата готівкою
Оплату можна здійснити
вдома або в офісі
оплата картою
Кредитною або дебетовою картою
можна оплатити вдома або в офісі
Розстрочка без переплат
Оплата в розстрочку
переплата 0% до 1 рокуНАШІ РОБОТИ

gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery