/ Підлога на балкон

Підлога на балкон

від 2500 2

Укладання підлоги на балконі

Компанія «Вікна в дім» готова запропонувати підлогове покриття для балкона на будь-який смак і побажання замовника, а також з урахуванням його фінансових можливостей.

Ламінат - володіє максимальним набором якісних і естетичних характеристик при доступній вартості. Має високий рівень вологостійкості, удароміцності, стійкий до перепадів температур, має широку палітру кольорів і фактур.

Лінолеум - економічний варіант підлогового покриття, але Ви можете бути впевнені, що таке покриття буде служити довгі роки.

Керамічна плитка - має високий рівень морозостійкості, ударостійка, легко миється. Завдяки великому асортименту вона здатна вписатися в будь-який інтер'єр.

Дерев'яна дошка - натуральне екологічне покриття, має високу механічну міцність і гарну звукоізоляцію.

Етапи укладання підлоги на балкон


1
Монтаж

Встановлюються напрямні балки, на які буде кріпитися вся конструкція теплої підлоги. Наші майстри надійно закріплюють і виставляють по рівню кожен елемент каркаса.

2
Теплоізоляція

Укладання теплоізоляційного матеріалу між напрямними і надійна його фіксація дозволяє уникнути тепловтрат. Ми використовуємо матеріали тільки перевірених виробників.

3
Укладання плит ДСП

Плити ДСП укладаються на направляючі поверх утеплювача і надійно фіксуються саморізами. Кріпити потрібно ретельно, щоб підлога згодом не скрипіла.

4
Укладання теплої підлоги

Зверху на ДСП укладається тепла підлога. Потрібно знати технологію його правильного монтажу, інакше він просто не буде виконувати покладені на нього функції.

5
Ізоляція контактів теплої підлоги і перевірка роботи

Необхідно ретельно ізолювати всі контакти і місця з'єднання. Потім проводиться перевірка роботи конструкції, щоб переконатися що вся площа підлоги прогрівається однаково.

6
Укладання чистової підлоги

Коли переконалися в працездатності теплої підлоги, виконується укладання обраного чистового покриття підлоги, його фіксація і монтаж плінтусів.

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ СКЛОПАКЕТ В ПОДАРУНОК

0
0
днів
0
0
годин
0
0
хвилин
0
0
секунд


способи оплати
Оплата готівкою
Оплату можна здійснити
вдома або в офісі
оплата картою
Кредитною або дебетовою картою
можна оплатити вдома або в офісі
Розстрочка без переплат
Оплата в розстрочку
переплата 0% до 1 рокуНАШІ РОБОТИ

gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Розрахуємо ваші вікна за 5 хвилин