Відправити расчет

/ Калькулятор вікон

ЕКСПРЕС КАЛЬКУЛЯТОР

30%
ЗНИЖКА
ВІКНА ПВХ БАЛКОНИ
Оберіть тип вікна
Ширина, см Висота, см
X
Вартість з монтажем:
1450

Розрахуємо ваші вікна за 5 хвилин


Калькулятор ціни на пластикові вікна за розмірами

Як оцінити витрати на засклення квартири або будинку у Львові швидко і не виходячи з дому? Розрахуйте вартість вікон в режимі онлайн на нашому калькуляторі!

Ми зробили його максимально простим і зручним для вас. Розрахунок проводиться в кілька кліків і займе не більше хвилини. Вкажіть тип вікна і конфігурацію відкривання стулок, задайте розміри конструкції, виберіть віконний профіль і при необхідності додайте додаткові опції – ламінування, москітні сітки. Після цього ви побачите детальні результати розрахунку: вартість пластикового вікна з урахуванням знижки 30%, витрати на послуги монтажу та оздоблення, а також суму щомісячного платежу в разі покупки в розстрочку. Залишиться лише відправити замовлення на обробку, натиснувши відповідну кнопку.

Вам необхідно розрахувати відразу кілька виробів, наприклад, для засклення всієї квартири або котеджу? Простіше простого! Зберігайте послідовно кожну конструкцію за допомогою кнопки “Додати в розрахунок” і отримаєте загальну суму вашого замовлення з усіма деталями.

Таким чином, ви можете легко і швидко дізнатися ціни на пластикові вікна в у Львові самостійно, використовуючи онлайн калькулятор на нашому сайті. Ми цінуємо і економимо ваш час!

Не знайшли підходящу конфігурацію засклення або плануєте реалізувати нестандартне рішення? Наші менеджери уточнять всі деталі і зроблять розрахунок в індивідуальному порядку. Ми завжди раді допомогти, телефонуйте: +38(096)245-41-51 ; +38(032)290-32-80!

Низькі ціни на вікна

Двостулкове вікно
2 створки
6029 грн.
5289 грн.
block
Трьохстулкове вікно
3 створки
8801 грн.
8061 грн.
block
Балконний блок
Вікно з дверима
8571 грн.
7830 грн.
block
Розглянути всі пропозиції

Наші переваги

 • Виробництво

  Наша виробнича база оснащена сучасним обладнанням і відповідає всім стандартам. Це гарантує стабільно високу якість виробів, суворе дотримання термінів і конкурентне ціноутворення без посередницьких націнок.
 • Нові вікна за 7 днів

  Ми виготовимо Ваше замовлення всього за 7 днів після укладення договору. Ми оптимізували робочі процеси і завжди дотримуємося заявлених термінів, без виснажливих очікувань і відмовок.
 • Доставка і монтаж

  Швидко і акуратно доставимо готові конструкції спеціалізованим транспортом. Монтажна бригада виконає професійну установку на наступний день або в будь-який зручний для Вас час.
 • Гарантія якості

  Жорсткий контроль на кожному етапі виробництва дозволяє звести кількість браку до мінімуму, а дотримання вимог ДСТУ при монтажі гарантує надійність і довговічність експлуатації вікон. Офіційна гарантія на нашу продукцію - 5 років.