/ Об'єднання з кімнатою

Об'єднання балкону з кімнатою

Об'єднання балкону з житловою зоною квартири – реальний спосіб збільшити корисну площу кухні або кімнати. Таке рішення дуже актуальне для малометражних міських квартир. Фахівці «Вікна в Дім» знають всі тонкощі проведення даних будівельних робіт.
Проектування

На етапі проектування на об'єкт по заявці прибуває інженер компанії. Він на місці, почувши побажання замовника, пропонує варіанти виконання робіт і допомагає визначитися з матеріалами. Проводяться необхідні заміри, складається кошторис і план майбутніх робіт.

Слід враховувати, що перед початком об'єднання необхідно виконати утеплення балкона, а також його засклення «теплим» способом. Ці роботи також можуть бути виконані нашими майстрами на високому професійному рівні. Відразу ж можна виконати і обробку засклених і утеплених поверхонь.
Об'єднання з приміщенням

Об'єднання балкону або лоджії з приміщенням квартири виконується фахівцями в кілька етапів. Спочатку виконується «тепле» засклення і утеплення балкона. Потім виконується демонтаж балконного блоку. Замість нього, в залежності від завдання, встановлюється підвіконня, барна стійка або інші конструкції.

Наступний етап - виконання внутрішньої обробки. Використовуються матеріали, обрані замовником раніше, під час демонстрації зразків нашим інженером. Всі роботи узгоджуються з замовником і виконуються відповідно до його побажань, вимог і переваг.


ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ СКЛОПАКЕТ В ПОДАРУНОК

0
0
днів
0
0
годин
0
0
хвилин
0
0
секунд


способи оплати
Оплата готівкою
Оплату можна здійснити
вдома або в офісі
оплата картою
Кредитною або дебетовою картою
можна оплатити вдома або в офісі
Розстрочка без переплат
Оплата в розстрочку
переплата 0% до 1 рокуНАШІ РОБОТИ

gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Розрахуємо ваші вікна за 5 хвилин