/ Москітні сітки

Москітні сітки на вікна

Москітні сітки захищають приміщення від небажаних комах, пилу, пуху, а також оберігають ваших улюбленців від падіння з вікна. Завдяки великому вибору видів сіток Ви зможете підібрати більш зручний для Вас варіант.


Рамкові москітні сітки
(стандартна сітка для вікон)

від 420 2

Захист від комах


Кольори рамки по RAL

Рамкова москітна сітка – класичний і універсальний варіант. Являє собою надійну пластикову раму з натягнутим сітчастим полотном. Підходить для вікон будь-яких розмірів і форм. Вона не вимагає спеціального догляду, легко миється і знімається.Розсувні москітні сітки

від 2275 2

Захист від комах


Кольори рамки по RAL

Розсувні москітні сітки рухаються паралельно вікна і кріпляться до профілю із зовнішнього боку вікна. Вони легко пересуваються на місце відкритої стулки. Розсувні москітні сітки практичні для балконів і терас, легко знімаються для миття і ставляться на місце.


Москітні сітки «Антикішка»

від 1170 2

Захист від комах


Надійний захист

Це рамкова москітна сітка з міцного нержавіючого металевого полотна з щільним переплетенням. Може встановлюватися на будь-які вікна. Ваші домашні улюбленці не зможуть пошкодити сітку ні кігтями, ні дзьобом. Вона не розтягнеться під їх вагою, а служитиме тривалий період, забезпечуючи безпеку тваринам.


Москітні сітки на двері

від 810 2

Захист від комах


Кольори рамки по RAL

Комахи потрапляють в приміщення не тільки через вікна, а й через двері. Москітна сітка на двері виготовляється з високоміцного матеріалу з посиленим кріпленням. Зручна у використанні на балконних дверях і в заміських будинках. Сітка встановлюється і відкривається, як звичайні двері.

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ СКЛОПАКЕТ В ПОДАРУНОК

0
0
днів
0
0
годин
0
0
хвилин
0
0
секунд


способи оплати
Оплата готівкою
Оплату можна здійснити
вдома або в офісі
оплата картою
Кредитною або дебетовою картою
можна оплатити вдома або в офісі
Розстрочка без переплат
Оплата в розстрочку
переплата 0% до 1 рокуНАШІ РОБОТИ

gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Розрахуємо ваші вікна за 5 хвилин